ДГ №43 "Талант"
Детска градина в град София

Екип

        Учебна 2022/2023 година

 

  1. Първа А" група - "Слънчице"

        Учители: 1. Ст. учител - Нели  Давидова   

                          2. Учител - Надежда Хазурова

                          3. Пом. възпитател - Албена Иванова

 

      2. Първа “Б” група - "Мечо Пух"

        Учители: 1. Ст. учител - Валя Трилова

                          2. Ст. учител - Пенка Методиева

                          3. Пом. възпитател - Румяна Кирилова

 

  1. Втора "А" група - "Мики Маус"

        Учители: 1. Ст. учител - Александра Денева

                         2. Учител - Гергана Бугова

                         3. Пом. възпитател - Пепи Игова   

 

  1. Втора “Б” група

        Учители: 1. Ст. учител - Невина Жадалова

                          2. Ст. учител - Петя Бурджиева

                          3. Пом. възпитател - Виолетка Петрунова

 

  1. Трета "А" група - "Звездички"

        Учители: 1. Учител - Ваня Владимирова

                         2. Учител - Ася Йорданова

                         3. Пом. възпитател - Анна Андреева

 

    6. Трета “Б” група - "Пчеличка"

       Учители:1. Ст. учител - Антоанета Венева

                        2. Ст. учител - Мелина Христова

                        3. Пом. възпитател - Мариана Христова

 

    7. Четвърта "А" група - "Том и Джери"

      Учители:1. Ст. учител - Иванка Генкова

                       2. Ст. учител - Татяна Иванова

                       3. Пом. възпитател - Даниела Арсова

 

  1. Четвърта “Б” група - "Палави ръчички"

      Учители:1. Ст. учител - Светла Крумова

                       2. Ст. учител - Ваня Борисова

                       3. Пом. възпитател - Евгения Василева

 

  1. Яслена група - "Малкия принц"

        1. Медицински сестри - Надя Лилова, Славка Славова, Анна Делчева 

        2. Педагог-ясла - Даниела Панчева 

        3. Пом. възпитател - Красимира Спасова

-------------------------------------------------

 

Директор:              Евелина. Кръстева

 

Психолог: Ани Пилибосян

Счетоводител: Антоанета Кръстева

ЗАС: Любов Димитрова

Домакин: Явор Атанасов

Мед. сестри: 1. Димитринка .Николова

                        2. Милена Тодорова

Раб. поддръжка: Стойко Петров         

Главен готвач: Мирослава Серафимова

Помощник готвач: Дафинка Кандева

Помощник кухня: Даниела Дилчева