ДГ №43 "Талант"
Детска градина в град София

Екип

       

Учебна 2023/2024 година

 

  1. I А" група - "Том и Джери"

        Учители: 1. Ст. учител - Иванка Генкова  

                          2. Учител - Даниела Панчева

                          3. Пом. възпитател - Даниела Арсова

 

      2. I “Б” група - "Палави ръчички"

       Учители:1. Ст. учител - Светла Крумова

                       2. Ст. учител - Ваня Борисова

                       3. Пом. възпитател - Евгения Василева

 

  1. II "А" група - "Слънчице"

        Учители: 1. Ст. учител - Нели Давидова

                         2. Ст. учител - Надежда Хазурова

                         3. Пом. възпитател - Петя Христова 

 

  1. II “Б” група - "Мечо Пух"

        Учители: 1. Ст. учител - Илияна Тодорова

                          2. Учител - Ирен Костова

                          3. Пом. възпитател - Румяна Кирилова

 

  1. III "А" група - "Мики Маус"

        Учители: 1. Ст. учител - Александра Денева

                         2. Учител - Гергана Бугова

                         3. Пом. възпитател - Пепи Игова

 

    6. III “Б” група - "Маргаритка"

       Учители:1. Ст. учител - Невина Жадалова

                        2. Ст. учител - Петя Бурджиева

                        3. Пом. възпитател -

 

    7. IV "А" група - "Звездички"

      Учители:1. Ст. учител - Ваня Владимирова

                       2. Учител - Ася Йорданова

                       3. Пом. възпитател - Анна Андреева

 

  1. IV “Б” група - "Пчеличка"

      Учители:1. Ст. учител - Антоанета Венева

                       2. Учител - Анжела Секулова

                       3. Пом. възпитател - Милена Хубева

 

  1. Яслена група - "Малкия принц"

        1. Медицински сестри - Надя Лилова, Илонка Малкова

        2. Педагог-ясла - Мелина Христова

        3. Пом. възпитател - Красимира Григорова

-------------------------------------------------

 

Директор:              Евелина Кръстева

 

Психолог: Ани Пилибосян

Музикален педагог: Ралица Тончева - Петкин

Счетоводител: Антоанета Кръстева

ЗАС: Любов Димитрова

Домакин: Стойко Петров

Мед. сестри:     

Готвач: Даниела Дилчева

Помощник готвач: Дафинка Кандева

Помощник готшач: Недялка Асенова